| Здравствуйте, гость | Правила · Помощь |
Все темы | | | |
| » День рождение Гаго_М | | | |
|
|
|
Гаго джан цнундт от души шнораворум ем ахпер джан .
Та Аствац кез арохчутюн, Ынтаникит глхиц анпакас линес,урах у етакркир кянк апрес ахпер джан. Мер мот ел миаин ахтанакнер )) Harganqnerov |
|
» 28/04/2007, 18:53, Черныйбарон
|
|
Поздравляю и больших кушей по жизни!
Кирилл |
|
|
|
Gago djan SHNORHAVOR CNUNDT))CAnkanumem aroxjutyun erkar kyank.@ntanikit glxic anpakas. Misht koxkt lav axperner u @nkerner linen. UDACHI BRAT DJAN))
|
|
|
|
Гагик джан цнунтд шнорhавор,цанканум эм кез арохчутюн,ерчанкутюн,еркар-еркар таринери кянк.С уважением Вардан
|
Все темы | | | |
« Предыдущая тема | Перечень тем | »
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:
0 Пользователей:

